Recomandare medic neurolog Bucuresti

Primele semne apar cand este prea tarziu

Recomandare medic neurolog Bucuresti

Postby ralucaelena » Fri Sep 12, 2014 6:18 pm

Buna ziua,
am nevoie de o recomandare pentru un medic neurolog din Bucuresti.Tatal este suspect de parkinson,are doar spasme la un deget din cand in cand si a primit acest diagnostic de la medic.vrem sa mergem sa mai cerem o parere deci daca ma poate ajuta cineva cu o recomandare de medic neurolog din Bucuresti va multumes anticipat
ralucaelena

A multumit: 0 time
A primit multumiri: 2 ori

Re: Recomandare medic neurolog Bucuresti

Postby adrian » Sun Sep 14, 2014 10:07 pm

Cred că este mult spus sau poate dificil să recomanzi un medic neurolog din București. Ar trebui să cunoști foarte mulți apoi să începi: ăsta-i de 8, ăsta-i de 5, ăsta-i de 9 etc. Dar noi, pacienții, cunoaștem din experiența proprie doar 2, 3 sau poate 4 medici neurologi specializați pe BP. Pe de altă parte fiecare pacient ar trebui să-și găsească medicul cu care se înțelege cel mai bine. De asemenea, nu neg că unii sunt mai buni decât alții. Poți încerca dr. Bogdan Popescu - Sp. Colentina. Medici buni mai găsești la SUUB (Univ. de Urgență), ELIAS, sau clinicile private.
Eu unul m-am înțeles foarte bine cu dr. Amalia ENE de la SUUB. Dar până aici am trecut prin 4-5 mâini și 2 RMN-uri
Oricum, succes și multă sănătate.
adrian

A multumit: 169 ori
A primit multumiri: 72 ori

Re: Recomandare medic neurolog Bucuresti

Postby Steve Works » Sat May 09, 2015 10:45 am

Doamna doctor Ene este o persoana incredibila. Recomand cu incredere.

A multumit: 0 time
A primit multumiri: 0 time

Return to Simptome, manifestari